Przeguby oczkowe wahliwe

Przegub oczkowy wahliwy to efektowny element techniczny, wykazujący wiele zastosowań. Przeguby oczkowe wahliwe są często spotykane w aplikacjach przeróżnych rozmiarów, od dronów, przez instrumenty muzyczne, po pojazdy rolnicze. Oferujemy przeguby oczkowe wahliwe jako jedne z wielu elemntów łączących do dostarczanych przez nas sprężyn gazowych. Zapewniamy szeroki wybór zarówno sprężyn gazowych, jak i odpowiednich końcówek i mocowań. Każda sprężyna gazowa może być wyposażona w końcówkę wykonaną ze stali lub stali nierdzewnej. Nasze końcówki dostępne są w wersji prostej lub kątowej. Ponadto możemy dostarczyć mocowania i uchwyty w wykonaniu ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Posiadamy szereg rozwiązań odpowiednich do Państwa aplikacji.Być może mają Państwo pytania lub wątpliwości jakie elementy zastosować? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie udzielimy Państwu profesjonalnej porady.

Zamówienie można składać także przez telefon lub przez naszą stronę internetową. Wystraczy kilka prstych kroków. W pierwszej kolejności wybiera się odpowiedni typ sprężyny gazowej, a także właściwą serię – serię czyli stosunek średnicy tłoczyska do cylindra. Kolejnym etapem jest wskazanie wymaganych wymiarów. Następnie podaje są wartości siły a także dobiera są odpowiednie końcówki, przykładowo przeguby oczkowe wahliwe. Zakres możliwych sił do wyboru jest zawsze wytyczony w zakresie danej serii – seria czyli stosunek średnicy tłoczyska do cylindra. Wersje opcjonalne czy też wyposażenie dodatkowe to zawór (wentyl) i/lub specjalne uszczelnienie przewidziane do pracy w wyokich lub niskich temperaturach. Na koniec podawana jest wymagana ilość sztuk. Dostarczamy pojedyncze sprężyny gazowe a także kompletne partie produkcyjne. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie.

Zastosowania przegubów oczkowych wahliwych

Przeguby oczkowe wahliwe są dostarczalne w wielu rozmiarach. Najmniejsze przeguby oczkowe wahliwe mają zastosowanie w instrumentach muzycznych i precyzyjnym sprzęcie medycznym. Duże rozmiary stosuje się do ciężkich zastosowań przemysłowych. Każdy typ końcówki ma swoje właściwe przeznaczenie, również dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów. Dobrym przykładem jest tutaj wykonanie ze stali nierdzewnej i wykorzystanie w przemyśle stoczniowym, gdzie często elementy konstrukcyjne podatne są na korozję.

Zastosowanie stali nierdzewnej zapobiega temu i zwiększa żywotność sprężyny gazowej. Samo zastososowanie przegubu oczkowego wahliwego jeszcze bardziej rozszerza wahlarz właściwości. Inteligentny kształt i budowa zapewniają amortyzację sił, na które narażona jest sprężyna gazowa. Ewentualne zewnętrzne obciążenie działające na sprężynę gazową rozkłada się równomiernie bez większego zużycia tłoczyska. Dzięki odpowiedniej kombinacji sprężyna gazowa- końcówki zapewniona jest odpowiednia trwałość i żywotność zestawu.

Dobór sprężyny gazowej z przegubami oczkowymi wahliwymi

Do naszych sprężyn gazowych dobieramy niezwykle praktyczne element łączące, odpowiednie do każdej sytuacji. Mamy właściwe rozwiązania, od precyzyjnych przegubów kulowych kątowych po wytrzymałe na wysokie siły końcówki widełkowe. Nasi eksperci chętnie udzielą Państwu profesjonalnej porady w doborze właściwych elementów łączących.

Dostarczane przez przeguby oczkowe wahliwe wykonane są ze stali lub ze stali nierdzewnej z powłoką PTFE. Ta kombinacja generuje najmniejsze tarcie i nie wymaga konserwacji po montażu. Obciążenia zewnętrzne są odpowiednio minimalizowane, a dzięki sprężynie gazowej mogą Państwo odpowiednio i bezproblemowo korzystać ze swojej aplikacji przez długi czas.
  Ekspresowa dostawa sprężyn gazowych przez firmę SpringMasters Sprężyny gazowe SpringMasters doskonale nadają się do wielu zastosowań. Wielu klientów korzysta z naszych produktów; od przemysłu meblarskiego po przemysł motoryzacyjny. Każda branża ma swoje własne zasady i wymagania. Realizujemy nasze projekty z uwagą, dbając o to, aby każdy otrzymał jak najlepszy produkt. Można samodzielnie skonfigurować sprężynę gazową online. W ten sposób dajemy Państwu do wyboru szerokę gamę artykułów:

Każdy z powyższych typów można niemal całkowicie dostosować do konkretnych wymagań za pomocą naszego konfiguratora. W pierwszej kolejności z naszego asortymentu wybierana jest właściwa seria, seria czyli stosunek średnicy tłoczyska do cylindra, a następnie określane są wymagane wymiary. Następnie podawana jest siła pchająca lub ciągnąca oraz rodzaj końcówek. Wymiary końcówek, np. przegubów oczkowych wahliwych są natychmiast widoczne. W ten sposób od razu podawana jest całkowita długość sprężyny gazowej w osiach mocowań. Od razu można również udzielić informacji na temat wymaganej ilości. SpringMasters to odpowiedni dostawca, niezależnie od tego, czy potrzebne są pojedyncze sprężyny gazowe czy też kompletne partie produkcyjne.

SpringMasters, specjalista w dziedzinie sprężyn gazowych z szerokim asortymentem

Nasz szeroki asortyment pozwala nam pomóc w wielu różnych sytuacjach. Ponadto jesteśmy dumni z naszych krótkich terminów dostaw. Zapewniamy optymalne terminy realizacji, niezależnie od wymaganej ilości.

Oprócz niestandardowych sprężyn gazowych możemy również zapewnić profesjonalne doradztwo. Nasze porady oparte są na wieloletnim doświadczeniu w tej branży. Z przyjemnością pomożemy Państwu w dobraniu idealnej sprężyny gazowej, łącznie z końcówkami. Posiadamy w asortymencie przeguby oczkowe wahliwe, końcówki widełkowe, oczkowe i wiele innych. Nasze doradztwo jest o krok dalej, dzięki czemu doskonale możemy pomóc w opracowaniu Państwa prototypu.

Podczas gdy Państwa projekt jest wciąż w fazie prototypu, wymagane siły pchające lub ciągnące mogą ulec zmianie. W związku z tym możemy dostarczyć sprężyny gazowe z zaworem do późniejszej możliwości samodzielnej regulacji ciśnienia gazu. Chętnie pomożemy i dobierzemy optymalną wartość siły. Po dostarczeniu prototypu możemy od razu rozpocząć produkcję właściwych sprężyn gazowych w dowolnej ilości. Od kilku pojedynczych egzemplarzy do masowej produkcji; SpringMasters chwyta każde wyzwanie obiema rękami. Zapraszamy do kontaktu celem omówienia naszej kompleksowej usługi.

X

|Przeguby wahliwe

Na żądanie dostępne wg innych specyfikacji. Więcej informacji: +48 (0) 6 8888 1005

Inne rodzaje zakończeń

Oczkowe

Przeguby kulowe

Widełki

1Dalsze specyfikacje

Numer artykułu przegubu wahliwego


Ilość*


Uwagi/ kod produktuchevron

2Dane kontaktowe


Nazwa/ nazwa firmy*


E-mail*


Numer telefonu


Kraj

 • M4
  27 5 8 ST 01
 • M5
  27 5 8 ST 02
 • M6
  30 6 9 ST 03
  30 6 6 ST 04
 • M8
  36 8 12 ST 05
  36 8 8 ST 06
 • M10
  43 10 14 ST 07
  43 10 9 ST 08
 • M14x1,5
  57 14 19 ST 09