|Zakończenia
   oczkowe

Końcówki są dostępne w wielu standardowych rozmiarach i różnych rodzajach materiałów. Końcówki oczkowe pozwalają uzyskać prawidłowy wymiar całkowity sprężyny gazowej (środek otworu oczka- środek otworu oczka). Istnieje również możliwość wykonania

ZAKOŃCZENIA OCZKOWE

|Przeguby kulowe
   kątowe

Przeguby kulowe są często używane w sytuacjach, gdy trudno jest zamontować sprężynę gazową w linii prostej między dwoma punktami obrotu. Przegub kulowy zapobiega niekorzystnemu obciążeniu tłoczyska elementu prowadzącego, co poprawia żywotność sprężyn gazowych.

PRZEGUBY KULOWE KĄTOWE

|Widełki

Widełki są stosowane w konstrukcjach, w których na elementy łączące działają wysokie ciśnienia i / lub obciążenia. Widełki mogą wytrzymać duże obciąenia i siły ciągnące. W przypadku stosowania widełek sprężynę gazową należy zamontować w linii prostej między punktami mocowań.

WIDEŁKI

|Przeguby oczkowe
   wahliwe

Przeguby oczkowe wahliwe są używane w sytuacjach, gdy zakończenia narażone są na obciążenia osiowe i promieniowe. Dzięki zastosowaniu stali na powierzchni PTFE, nasze przeguby mają niski opór tarcia i nie wymagają dalszej konserwacji po montażu.

PRZEGUBY OCKOWE WAHLIWE

Mocowania i aplikacje

Mocowania z trzpieniem

Mocowania kulowe

Zastosowania